Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

[2011-05-23]
Zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem australijskiej marki Tough Dog w Polsce!
 
Z przyjemnością pragniemy poinformować, że na podstawie zawartej umowy z firmą 4WAY Suspension zostaliśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem wszystkich produktów tej firmy w tym marki Tough Dog w Polsce.

Marka Tough Dog powstała w Australii w 1985 roku w odpowiedzi na brak amortyzatorów na rynku, które były by wystarczająco odporne na tamtejsze warunki. Od początku istnienia firmy do dzisiaj wszystkie elementy są produkowane i udoskonalane w Australii.

Firma słynie z amortyzatorów serii Ralph, które mają jedną z największych średnic wśród amortyzatorów 4x4 na świecie. Same zawieszenia przeznaczone są do samochodów wyprawowych i dużych obciążeń. W ofercie znajdują się również zawieszenia podnoszące samochody nawet o 6 cali!
Doświadczonym użytkownikom samochodów terenowych marka powinna być znana z legendarnej imprezy ToughDog Tuff Truck challenge rozgrywanej w Australii.

W chwili obecnej jesteśmy po dużej dostawie amortyzatorów, sprężyn, amortyzatorów skrętu, regulowanych drążków Panharda i innych akcesoriów w szczególności do Nissana Patrola, Suzuki Jimny i Toyoty Land Cruiser.
Oferta Tough Dog w naszym sklepie będzie stale rozwijana, ale jeżeli nie mogą Państwo znaleźć produktów do jakiegoś samochodu to zachęcamy do składania zapytań w naszym Biurze Obsługi Klienta.

Zapraszamy:
<< powrót
Dodaj do:


KOMENTARZE Tylko zalogowani użytkownicy mogą
rozpoczynać nową dyskusję. Najnowsze produkty w ofercie naszego sklepu 4x4:

Szuflada średniej wysokości z wysuwaną podłogą
Cena: 4050.20 zł

Owiewka bagażnika ARB Base Rack, Toyota
Cena: 507.12 zł

Bagażnik dachowy, aluminiowy ARB Base Rack
Cena: 2360.93 zł

Zestaw montażowy do bagażnika ARB Base
Cena: 3112.52 zł

Szuflady DECKED Toyota Hilux REVO Double
Cena: 8325.42 zł

Tylny zderzak ARB Summit Raw Toyota
Cena: 6491.58 zł
Cena promocyjna: 6297.00 złX