Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
2-4 czerwca 2023
SZLAKIEM SUDECKICH ZAMKÓW. Edycja namiotowa
 
Zapraszamy na namiotowy weekendowy wypad do Kotliny Jeleniogórskiej i jej okolic, niezwykle urokliwej i tajemniczej części Dolnego Śląska, o którym po 1945 roku mówiło się „Ziemie Odzyskane”, „Prastare Ziemie Piastowskie”, które po ponad 600 latach „powróciły do Macierzy”.

Czy rzeczywiście tak było, a jeśli tak to czy na pewno znamy historię, tę najdawniejszą i tę całkiem nieodległą „Ziem Zachodnich” ? Czy wiemy coś o Piastach i późniejszych mieszkańcach tych terenów, czy znamy miejsca, które można ułożyć w „Szlak książęcych rezydencji”, obfitujący w zamki, dwory i pałace, czy wiemy coś o życiu w średniowieczu i późniejszych czasach?

Właśnie dlatego wymyśliliśmy tę trasę wiodącą przepięknymi offroadowymi traktami, a do tego postanowiliśmy opowiedzieć Wam dawną historię tych ziem i jednocześnie pokazać kilka miejsc, bez których ta opowieść byłaby bezbarwna i nijaka - będą zamki, dwory obronne, tajemnicze, kamienne krzyże i opuszczone kościoły - niemi świadkowie burzliwej historii tych terenów.

Przygotowana przez nas trasa jest malownicza, łatwa i przyjemna dlatego też zapraszamy całe rodziny, wszystkich tych, którzy ponad topienie w błocie i ciąganie się stawiają radość podróżowania i poznawania nowych miejsc - trasa wyprawy jest przejezdna dla każdego samochodu terenowego i samochodu typu SUV z napędem 4x4 na oponach AT. Pokonamy ją jadąc w kolumnie za prowadzącym.

Szczegóły >> https://x-plore4x4.pl/sudety2.html
 
Organizator: X-PLORE 4x4
Miejsce: Kotlina Jeleniogórska
Kontakt: Jarek
Telefon: 575505996
e-mail: biuro@x-plore4x4.pl
WWW: http://www.x-plore4x4.pl/sudety2.html
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX