Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
12 lutego 2023
Лемковина – Zwiedzamy Łemkowszczyznę z przewodnikiem.
 
Лемковина – Zwiedzamy Łemkowszczyznę z przewodnikiem.
Zapraszamy offroadową tułaczkę po malowniczym Beskidzie Niskim w dniu 12.02.2023 Wyjazd przyjazny dla rodzin z dziećmi. Beskid Niski to magiczna kraina, ostatnie dzikie i najmniej zagospodarowane góry w Polsce. Bogactwo kulturowe rejonu zostało od stuleci ukształtowane przez mieszkającą tu ludność Łemkowską. Charakterystycznymi elementami krajobrazu są unikatowe na skalę światową Cerkwie oraz przydrożne kamienne krzyże i kapliczki. Cmentarze z I wojny światowej, mimo że są miejscami pochówku, to są też prawdziwymi perłami architektury. Doliny w których niegdyś tętniło życie do dziś pozostały opuszczone po akcji „Wisła”. To wszystko możemy zobaczyć zjeżdżając z utartych szlaków.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty posiadaczy samochodów terenowych oraz suv. Pod okiem licencjonowanego przewodnika beskidzkiego będziemy mogli zwiedzić tę magiczną krainę. Wyprawa ma charakter turystyczny i jest przeznaczona dla posiadaczy samochodów z napędem 4×4. Trasy będą ułożone i zaplanowane tak, że każdy sobie spokojnie poradzi. Poruszać będziemy się za przewodnikiem po widokowych drogach asfaltowych i szutrowych. Zatrzymamy się przy kilku ciekawych obiektach, o których kilka słów opowie przewodnik beskidzki.
Plan wyjazdu: 12.02.2023 10.00 - spotkanie uczestników w Dukli. Wyjazd na trasę turystyczną z elementami offroadu. Do przejechania mamy około 100 km. Jedziemy za samochodem organizatora. Zatrzymamy się między innymi przy cmentarzach z I wojny światowej oraz przy wspaniałych łemkowskich cerkwiach. W połowie trasy zrobimy przerwę obiadową przy ognisku. Zakończenie wyjazdu około godziny 17 w Dukli.
Co do wyposażenia samochodu to: dobrze mieć cb – radio, Zaczep przód, tył w razie potrzeby wyciągnięcia samochodu z opresji, lecz najważniejsze to załoga z pozytywnym nastawieniem i dobry humor . Osoby które boją się że mogą porysować samochód o zarośla – proszę go okleić.
Całkowity koszt wyjazdu – 200 pln/samochód.
Cena zawiera: opracowanie trasy i prowadzenie po niej, opiekę organizatora, naklejkę. Cena nie zawiera: kosztów paliwa, wyżywienia, ewentualnych strat w autach i sprzęcie uczestników.
Impreza odbędzie się przy udziale min. 4 samochodów. Ze względów organizacyjnych ilość samochodów ograniczona.
Zapisy z wpłatą wpisowego w kwocie 50pln do 07.02.2023. Pozostała kwota (150 pln) płatna na miejscu. W przypadku rezygnacji z wyjazdu po 07.02.2023 wpisowego nie zwracamy. Po dokonaniu rezerwacji (zaksięgowaniu pieniędzy na koncie) prześlemy na podany adres e-mail , na fb lub sms potwierdzenie udziału.
W przypadku niezebrania minimalnej liczby uczestników (4 załóg), poinformujemy osoby, które dokonały rezerwacji o tym fakcie telefonicznie lub mailowo w środę 08.02.2023 a wpłacone wpisowe zwrócimy.
Więcej informacji – Andrzej 664 015 984.
 
Organizator: Offroadowe Tułaczki
Miejsce: Podkarpacie
Kontakt: Andrzej
Telefon: 664015984
e-mail: offroadowe.tulaczki@op.pl
WWW: http://offroadowetulaczki.pl/
 
Wcześniejsze edycje:
-
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX