Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Dodaj nowy termin imprezy
21-23 kwietnia 2023
W cieniu Srebrnej Góry
 
Zapraszamy na dwudniową rodzinną podróż po Kotlinie Kłodzkiej, niezwykle urokliwej części Dolnego Śląska i prawdziwej „kopalni” pamiątek historycznych.
Niewątpliwie jednym z bardziej rozpoznawalnych miejsc tego regionu jest twierdza Srebrna Góra uważana obecnie za największą górską twierdzę Europy i to właśnie ją obraliśmy za główny cel naszej wyprawy. Ziemia Kłodzka to jednak nie tylko militarne pomniki minionej historii lecz również kraina pełna zamków i pałaców, bez których pejzaż Dolnego Śląska nie byłby tak niezwykły i czarujący oraz kraina niezwykle piękna i zróżnicowana terenowo gwarantująca wiele wrażeń dla miłośników off-roadu.

Przygotowana przez nas trasa jest niezwykle malownicza, będziemy się poruszać drogami szutrowymi, leśnymi i polnymi, będziemy podziwiać zachwycające krajobrazy Kotliny Kłodzkiej oraz zmagać się ze zróżnicowanym terenem. Wyjazd jednak ma charakter rodzinny i turystyczny więc nie będzie topienia samochodów i demolowania zawieszenia - trasa wyprawy jest przejezdna dla każdego samochodu terenowego i samochodu typu SUV z napędem 4x4 na oponach AT. Pokonamy ją jadąc w kolumnie za prowadzącym.

Po drodze zawitamy do twierdzy, odwiedzimy tajemniczy pałac będący prawdziwą perełką tych okolic, zwiedzimy kłodzkie podziemia, w górach zajrzymy do opuszczonej wioski a na koniec zwiedzimy pałac, którego wnętrza zachwycą nawet najbardziej odpornych na piękno. A do tego wszystkiego cała masa ciekawych opowieści, które będą towarzyszyć nam przez cały czas na CB.

Szczegóły: https://x-plore4x4.pl/srebrnav5.html
 
Organizator: X-PLORE 4x4
Miejsce: Kotlina Kłodzka
Kontakt: Jarek
Telefon: 575505996
e-mail: biuro@x-plore4x4.pl
WWW: http://www.x-plore4x4.pl/srebrnav5.html
 
Wcześniejsze edycje:
https://x-plore4x4.pl/galeriasrebrnav3.html
-
<< powrót

Dodaj nowy termin imprezyX