Akcesoria i wyposażenie
australijskiej firmy ARB znajdziesz w ofercie naszego sklepu 4x4.


Tuleje zawieszenia


Bagażniki dachowe

Zasady użytkowania Karty Stałego Klienta.

Kartę Stałego Klienta sklepu rajdy4x4.pl otrzyma każdy kto:

- zarejestruje się w sklepie (sklep4x4.pl) lub na stronie (rajdy4x4.pl) jako użytkownik lub jest już zarejestrowany i następnie i będąc zalogowanym dokona jednorazowego zakupu za kwotę powyżej 985 zł brutto 

- w odpowiedzi na automatyczną propozycję przystąpienia e-mailem wyrazi chęć przystąpienia do programu karty klienta w terminie do 30 dni od daty zrealizowania zamówienia którego dotyczy przystąpienie do programu Karty Stałego Klienta

Karta Stałego Klienta uprawnia do dokonywania kolejnych zakupów w sklepie rajdy4x4.pl z 3% rabatem na wybrane produkty z oferty.

Karta Stałego Klienta sklepu rajdy4x4.pl jest kartą, która posiada unikalny numer i jest przypisana do konkretnej osoby lub firmy.

Aby uzyskać rabat z tytułu jej posiadania należy złożyć zamówienie będąc zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem strony rajdy4x4.pl lub sklep4x4.pl.

Posiadaczom Karty Stałego Klienta przysługują również dodatkowe korzyści, m.in. newsletter dotyczący ciekawych wydarzeń i promocji odbywających się w sklepie rajdy4x4.pl a także promocje na wybrane towary oraz udział w konkursach adresowanych tylko do Stałych Klientów.

Kartę wysyłamy pocztą na adres podany w trakcie rejestracji.

Regulamin Karty Stałego Klienta:

  1. Karta Stałego Klienta sklepu rajdy4x4.pl skierowana jest do wszystkich osób fizycznych i firm, które w sklepie rajdy4x4.pl dokonają jednorazowego zakupu na kwotę powyżej 985zł,

  2. Karta Stałego Klienta sklepu rajdy4x4.pl uprawnia do zniżki rabatowej w wysokości 3% na wybrane towary z oferty , na wszystkie dalsze zakupy realizowane po jej otrzymaniu w sklepie rajdy4x4.pl zgodnie z niniejszym regulaminem, o ile przerwa między tymi zakupami nie będzie większa niż 6 miesięcy.

  3. Każda Karta ma własny unikalny numer, który należy wpisać w momencie finalizowania zamówienia i zalogować się w sklepie przed jego ostatecznym złożeniem.

  4. Zastrzega się, że rabat udzielany z tytułu posiadania Karty Stałego Klienta sklepu rajdy4x4.pl nie sumuje się z żadnymi innymi rabatami, promocjami, wyprzedażami czy ofertami specjalnymi. Nie sumują się również rabaty z dwóch lub więcej Kart Stałego Klienta sklepu rajdy4x4.pl.

  5. Rabat wynikający z Karty Stałego Klienta sklepu rajdy4x4.pl naliczany jest od ceny sprzedaży również jeżeli dany produkt jest objęty inna promocją czy obniżką ceny, chyba ze cena promocyjna jest niższa od ceny naliczonej po rabacie z karty, wówczas obowiązuje cena promocyjna.

  6. Program karty stałego klienta obowiązuje bezterminowo.

  7. W przypadku utraty lub zniszczenia Karty nie przewiduje się wydania jej duplikatu.

  8. Właściciel sklepu rajdy4x4.pl zastrzega sobie prawo zmian w Regulaminie Karty Stałego Klienta sklepu rajdy4x4.pl

  9. Dane osobowe posiadaczy Karta Stałego Klienta sklepu rajdy4x4.pl są przetwarzane i przechowywane zgodnie z polityką prywatności firmy RAJDY 4x4 Sp z o.o. która jest właścicielem i operatorem sklepu.

  10. Regulamin w brzmieniu niniejszym obowiązuje od dnia 31.12.2015 r.X